• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Duvar Boyası Nasıl Seçilir?

Evin için iç cephe boyası renkleri seçerken iyice araştırmalı ve o şekilde karar vermelisin.

Seçtiğin duvar boyasının kaliteli ve nefes alan bir yapısı olduğundan emin olmalısın, bu sayede duvarında oluşabilecek deformasyonların önüne geçebilirsin. Ayrıca silinebilir boya özelliğe sahip olmalı. Silinebilir duvar boyası sayesinde duvarın kolayca temizlenecek ve her zaman ilk günkü gibi parlak ve canlı renklere sahip olacak.

İÇ CEPHE BOYASI

Evinin dekorasyonunu yenileme zamanı geldiyse, işe duvarların renginden başlamaya ne dersin?

Odalarının duvarlarının rengini değiştirmen, evini baştan aşağı değiştirmişsin gibi hissettirecek! Tarzına ve ruhuna en uygun renkleri İç cephe Boya kataloğunda duvar boyası seçenekleri arasından kolayca bulabilirsin. Yapman gereken tek şey evinin hangi alanını boyamak istiyorsan o alanı ve o alanda arzuladığın dekoratif görüntüyü hayal etmek. Hayal kur, Bizde gerçekleştirelim 🙂

İç Cephe Boya Renkleri

Evin senin en kıymetli yaşam alanın.

Sana ait olan bu alanda kendini ifade etmenin yolu ilk olarak renklerden geçiyor. Hangi odanda hangi hissi yaşamak istiyorsan ona uygun bir renk ile duvarlarını biz boyayalım ve kişisel alanını baştan yaratalım! Yatak odan dinlenme alanın, burada dingin bir enerji yaratmak istiyorsan mat yeşil tonlarını tercih edebilirsin. Beyaz renkte silikonlu duvar boyası ile banyonda temizlik ve arınma duygularını yaşata bilirsin. Oturma odanda açık ve mat renkte pembe tonları kullanarak sıcak ve samimi bir ortam yaratman mümkün. Öte yandan mutfağında parlak sarı renkler kullanarak hem enerjik bir ambiyans oluşturabilir, hem de mutfağını olduğundan daha ferah ve aydınlık gösterebilirsin. Dekorasyona, perdene, eşyana uygun Boya duvar rengini seç, boyayalım 🙂 Rengine karar veremediysen dert etme, Kıraç Boya’dan ücretsiz renk kartı iste,renkleri elinde inceleyip eşyalarınla kararlaştırarak yeni duvar rengine karar ver.